Komentowana treść: Games TOP10 za czerwiec
[#1] Re: Games TOP10 za czerwiec
Świetnie!
Ostatnią jedyną grę w którą gram i to na amidze jest Superfrog! :D
[#2] Re: Games TOP10 za czerwiec

@pwe, post #1

Współczuje ;)
[#3] Re: Games TOP10 za czerwiec

@alpine, post #2

LOL
[#4] Re: Games TOP10 za czerwiec

@pwe, post #1

A mnie ostatnio wciągnęło Change It. Od kilku dni próbuję ustawić koło siebie 3 takie same "superklocki" i zobaczyć, co się stanie. cafe Kiedyś mi się uda... Na pewno obsesja
[#5] Re: Games TOP10 za czerwiec

@pwe, post #1

jak ci sie kiedys znudzi to polecam Quik The Thunder Rabbit, B.C. Kid, Ruff'n'Tumble
[#6] Re: Games TOP10 za czerwiec

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

Ruff 'n' Tumble - świetna grafika! :) OK
[#7] Re: Games TOP10 za czerwiec

@szumekjac, post #6

Ruff 'n' Tumble - świetna muzyka!
[#8] Re: Games TOP10 za czerwiec

@reactor, post #7

Świetna muzyka (ostra rockowa i elektroniczna), świetna grafika (chociaż nie AGA), a przedewszystkim świetna grywalność. Gry nigdy nie ukończyłem - doszedłem do przed-przed-ostatniego poziomu, ale bawiłem się doskonale rozwalając roboty i inne maszyny. Jak to się dzieje że ludzie grają tylko w jedne najpopularniejsze gry (superfrog, zool), zapominając o innych, równie dobrych, ale mniej popularnych (wspomniany wyżej quick the thunder rabit)?
[#9] Re: Games TOP10 za czerwiec

@ZigZag85, post #8

No włąśnie teą się zasatnawiam nad tym faktem . Jest sporo fajnych polskich gier chićbz astral czy legion jednak próąno ich szukać w notowaniu .



Benedykt
[#10] Re: Games TOP10 za czerwiec

@Benedykt Dziubałtowski, post #9

Legion jest bardzo wysoko na liście wszech czasów.
[#11] Re: Games TOP10 za czerwiec

@Benedykt Dziubałtowski, post #9

z polskich najlepsze imo (oprócz przygodówek i platformówek) to Rockstar i exodus
[#12] Re: Games TOP10 za czerwiec

@rzookol, post #11

A moje ulubione to

- PPhammer
- Benefactor
- Lemingi
- PUsh over
- the last of the wikings

nie wiem czy najlepsze ale ja se w nie od czasu do czasu grac lubie :)....tylko te kody ciagle gubie ;P
[#13] Re: Games TOP10 za czerwiec

@dzordan, post #12

Nie wiedziałem, że to są polskie gry. ;) :)
[#14] Re: Games TOP10 za czerwiec

@reactor, post #7

Jim Power - swietna muzyka! ;)
[#15] Re: Games TOP10 za czerwiec

@_arti, post #14

Hmm... Tylu komentuje, ale jakoś Waszych głosów to w notowaniu nie widziałem
[#16] Re: Games TOP10 za czerwiec

@MDW, post #13

MDW DOkucznik i podpuszcacz
mowiłem ogolnie do całego POsta o grach :D
spoxx OK
[#17] Re: Games TOP10 za czerwiec

@mailman, post #15

Kolejnym stopniem wtajemniczenia jest czerpanie większej radości z komentowania niż z grania. ;)
[#18] Re: Games TOP10 za czerwiec

@alpine, post #17

To już jest do tego stopnia źle, że nawet w przypadku gier owce potrafią tylko gadać miast czynnie działać...

Żeby zaś przytrzymać się tematu... To dla mnie dość niezrozumiałe, ale bardzo lubię tłuc w mało popularną grę After The War (tym co nie wiedzą - jest to prostackie mordobicie) - i to mimo, że praktycznie rutynowo przechodzę ją za każdym razem. :)
[#19] Re: Games TOP10 za czerwiec

@Ijon_Tichy, post #18

Bo nie to dobre, co dobre. Tylko to co się komu podoba.
Najważniejsze, żeby dobrze się bawić.
O "Change It" też nie można powiedzieć, że jest to najbardziej wypasiona gra na Ami a jednak wyrwała mi już parę godzin z życiorysu.
[#20] Re: Games TOP10 za czerwiec

@APC74, post #19

no to ja mam off-zagadkę: jaki jest tytuł platformówki na A500+ w której poruszamy sie klaunem jeżdżącym na wrotkach ? ktoś pamięta ? (była to pierwsza gra na Amisie jaką zobaczylem.. potem poszedł w ruch lotus
[#21] Re: Games TOP10 za czerwiec

@Szewski, post #20

[#22] Re: Games TOP10 za czerwiec
W Paybacka i Napalma gralem pol roku, a we Franko pol godziny. Wow Franko na 10, a wyzej wymienionych pozycji nawet nie ma na top liscie :>
[#23] Re: Games TOP10 za czerwiec


Ostatnia edycja: 05.07.07 21:12:17
[#24] Re: Games TOP10 za czerwiec

@sordan, post #22

Są na liście wszech czasów. To Wy budujecie listę miesięczną i wpływacie na wyniki listy wszech czasów.
[#25] Re: Games TOP10 za czerwiec

@APC74, post #19

"Colonial Conquest II (v1.1)" - strategia, turowa, prosta, napisana w Amosie... nie moge sie od niej oderwać. Jak tylko wygospodaruje troche czasu to siedze.
Grywam już w nią z 10 lat i jeszcze mi sie nie znudziła.
Nawet kiedyś napisałem do Christiana Mumenthalera - autora CCII - prośbe o źródła, żeby unowocześnić, rozbudować pole gry, przepisać pod AmigaE.. ale odpowiedzi sie nie doczekałem.

Odpalam od czasu do czasu FreeCiv i ciekawostka polega na tym, że nudze sie w tej grze, zwłaszcza odkąd pojawił sie rzut izometryczny i niebacznie go wgrałem. Ciekawostka dlatego, że grafika izometryczna jest naprawde dopracowana, ale jakoś tak nie pasuje mi do tej gry. Oczami wyobraźni widze płaską mape z kwadracikami w miejscu oddziałów.
[#26] Re: Games TOP10 za czerwiec

@Skotos, post #25

Napisz do Christiana, jeszcze raz ;)tez lubię tą gre :P
[#27] Re: Games TOP10 za czerwiec

@Ijon_Tichy, post #18

Ja ostatnimi czasy na Amidze namiętnie grałem w Laddera, zręcznościówka jakich mało.
[#28] Re: Games TOP10 za czerwiec
@Szewski - Rolling Ronny
@Skotos - w Cywilizacji4 można grać przy klasycznym "widoku z góry", gra jest milion razy lepsza od FreeCiv

Ostatnia edycja: 06.07.07 15:30:59
[#29] Re: Games TOP10 za czerwiec

@pwe, post #1

A ja mecze Boulder Dashe :P
[#30] Re: Games TOP10 za czerwiec

@galu, post #28

Dzięki wielkie.. o tę właśnie grę mi chodziło :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem